Saturday, May 18, 2024

🎉 BeautyRoom inšpirácie a diskusie oslavuje a má pre vás darček 😀

🎉 🎉 Dnes to bude o oslave, a preto tento príspevok je trochu iný ako zvyčajne

Ja totiž oslavujem, a mám veľkú radosť, lebo dnes je to presne rok od založenia mojej fb skupiny BeautyRoom inšpirácie a diskusie, kde so ženami spoločne objavujeme kozmetické novinky, vymieňame si skúsenosti, hľadáme súvislosti, diskutujeme o líčení, a kde sa často delím aj o články, ktoré publikujem tu, na mojom webe BeautyRoom.sk

Mám rada oslavy a toto je pre mňa špeciálny deň, tak mi napadlo, že prečo by som neponúkla aj vám, čitateľkám mojej webovej stránky, využiť 20% zľavu na celý sortiment kozmetiky JANINE, ktorú nám umožnila využiť majiteľka a tvorkyňa Janine kozmetiky v jej eshope www.janinekozmetika.sk

Ak chcete využiť zľavu na nákup kozmetiky stačí pri platbe zadať zľavový kód BEAUTY1 a zľava sa vám automaticky uplatní.

Verím, že vám zľava trochu pomôže objaviť prírodný svet krásy a kozmetiky so zvýhodnenými cenami.

Zľava je časovo obmedzená a bude trvať od 12.10.2023 do 31.10.2023.

S Janine kozmetikou a s jej zložením mám veľmi dobré skúsenosti. Svedčí o tom  aj to, že Janine produkty ma inšpirovali k napísaniu niekoľkých článkov.

  • Napríklad jej pleťový krém Slamienka ktorá obsahuje aj kyselinu ferulovú ma inšpiroval hneď 2x
  • Inšpirovali ma aj Janine konjac špongie
  • S janine hydrolátmi som bola tak veľmi spokojná, že z toho tiež vznikol článok o účinkoch a využití kvetovej vody.
  • Zapáčilo sa mi aj Janine Pleťové sérum na báze olejov, čo ma inšpirovalo na napísanie článku o rozdieloch medzi pleťovým olejom a olejovým sérom.

Našla by som toho viac, ale za všetky inšiprácie hádam týchto 5 stačí.

Milé dámy, ďakujem vám všetkým za to, že ma neustále inšpirujete, že sa vám moja práca páči, že čítate moje články. Teší ma, že sa s vami môžem podelit o to čo viem,  jednoducho že ste tu so mnou.

Vaša Miriam Ritchie

BeautyRoom inšpirácie a diskusiespot_img

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Populárne

DEKORATÍVNA KOZMETIKA A LÍČENIE