Sunday, June 23, 2024

Čo majú spoločné Cutting Crew a beauty?

Pravdu povediac, Cutting Crew a beauty nemá spoločné v podstate nič. Alebo vlastne takmer nič. Napriek tomu, sa však chcem s vami podeliť s mojím včerajším zážitkom, pretože Nick, spevák skupiny, povedal niečo, čo si chcem vždy pripomínať. 

Včera sme spolu s manželom Stevom robili rozhovor pre PCN Magazin so spevákom (Nick Van Eede) a gitaristom (Gareth Moulton) skupiny Cutting Crew. Sú to naozaj znamenití muzikanti s nesmiernym šarmom a charizmou. Obaja už majú nejaký ten rôčik odohraný, no napriek tomu na nich vidno, že si muziku stále dokonale užívajú takým tým jedinečným mladíckym sviežim nadšením. A obaja vyzerajú naozaj skvelo.

Keď sme skončili rozhovor o hudbe, živote, plánoch a o ich priateľstve (mimochodom to, že si veria, a že sa môžu jeden na druhého spoľahnúť, už na prvý pohľad to o nich prezradí ich body language), nemohla som si odpustiť poznámku, že vyzerajú vynikajúco, a zároveň som sa opýtala Nicka, či mi prezradí tajomstvo jeho mladistvého vzhľadu.

Gareth Moulton, gitarista Cutting Crew
Gareth Moulton, gitarista Cutting Crew C – Boisdale of Canary Wharf – 22 June 2023. Photo: Steve Ritchie

Nick sa šarmantne usmial a povedal. “Milujem svoju prácu, robím to, čo ma naozaj baví, teší ma spievať a hrať. Teší ma, že moja hudba robí ľudí šťastnými, a ja zakaždým to šťastie na pódiu prežívam s nimi. Ale okrem práce viem aj oddychovať a užívam si život. Vychutnávam si chvíle s rodinou a priateľmi. Pretože byť s najbližšími je jeden z najväčších darov života. A ja viem, o čom hovorím, v živote som už spoznal, akú má strata milovaných trpkú príchuť.

Spevák Nick Van Eede a gitarista Gareth Moulton skupiny Cutting Crew
Cutting Crew (Nick Van Eede a Gareth Moulton) Boisdale of Canary Wharf – 22 June 2023. Photo: Steve Ritchie

Tieto jeho slová vo mne ešte stále rezonujú a nemôžem na ne prestať myslieť.
A áno, Nick má pravdu. Robme to, čo nás napĺňa, robme to, v čom sme dobré, robme to, čo je našim poslaním a čím môžeme spraviť seba aj iných šťastnými. Šťastie a spokojnosť sa nám odrazí v tvári a spraví nás krásnymi.

Na koncerte Cutting Crew

Mirka

BeautyRoom inšpirácie a diskusiespot_img

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Populárne

DEKORATÍVNA KOZMETIKA A LÍČENIE